Gallery

F.A.Q

Our expers waits for your questions
KAZIM YILMAZ
ANKARA
BENİM ARACIM TOYOTA SOL OTOMATİK 10 AY ÖNCE ALDIĞIM ARACIMA LPG TAKTIRMAYA KARAR VERDİM PİYASADA OLAN BÜTÜN LPG MARKALARINI ARAŞTIRDIM VE SON OLARAK TUNALI MOTORLU ARAÇLARDAN VELİ BEYE ULAŞTIM VELİ BEYİN QUANT LPGYİ HEM ANLATTI HEMDE SİSTEMİ GÖSTERDİ B30 YILLIK MAKAM ŞÖFÖRÜ OLAN BİRİYİM ARAÇLARA OLAN İLGİMDDOLAYI SİSTEM BANA ÇOK MANTIKLI GELDİ VE TAKTIRDIM 1O AYDIR KULLANMAKTAYIM ÇOK MEMNUNUM SİSTEMİN MONTAJINI YAPAN ARKADAŞLARDA İŞİN GERÇEKTEHLİ USTALAR ONLARADA ELLERİNE SAĞLIK DİYOR VEEMEĞİ GEÇHERKESE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .
Prof. Dr. A. Cemal Saydam
Ankara
BMW 520 6 silindir aracıma taktırdım. 100 km'de 11.5 litre yakıt tüketmekte. Araç bunu ortalama 30 km hızda yani şehir içinde tüketmekte..Demek uzun yolda çok daha tutumlu olacak..
Şuabettin GÖKTÜRK
ANKARA
Yaklaşık 8 ay önce taktırdım ve 10 000 km yaptım. Sistemdgayet memnunum. oldukça tasarruflu. Fiyat fayda analizi yaparsanız çok makul. Benım için önemli artısı da YERLİ olması. Kullanıcılara Tavsiye ederim .Hizmet ve servis de gayet samimi ve güzel. (Aracım: 2013 ford focus sedan otomatik vites)
Hasbi Yılmaz
Ankara
Mayıs 2014 ayında Jeep Compass 2.00 CVT 2014 model aracımın yakıt dönüşüm işlemini Quant ve EVC Elektronik Sübap Yağlama sistemi üzerindyaptırdım. Sıfır problem ve sürüş konforu ile performans şikayetim olmaksızın 13.000-km yol yaptım ve 10.000-km de yapılması gerekfiltre değişim ve bakım işlemini yaptırdım. Şimdi performanstan çok daha memnunum ve bu sürede yakıt tasarrufum 2.500-TL ile 2.600-TL arasındadır. Yerli sanayiye, ülkemizin mühendisliğine olan güvenimin karşılığını bulmak çok güzel. Güler yüzlü ve işinin ehli personele de ayrıca teşekkürler.
BEDİA YOLCU
ANKARA
2008 model 1,2 Opel Corsam var, aylık benzin tüketimim ortalama 350 lirayı buluyordu. Aracıma Quant taktırdım ve sonuca inanamadım, 99 tl lik gazla tam 521 km yol yaptım. Ayrıca aracımı kullanırkbenzinli kullanımla hiç bir fark olmamasıda cabası. Artık gönül rahatlığıyla aracıma binebileceğim için Veli Şahin e ve Tunalı Motorlu araçlar ekibine çok teşekkür ederim.
Hasbi Yılmaz
Ankara
Ankara'da Mali Müşavir olarak çalışmaktayım.Nisan 2014 tarihinde satın aldığım 2014 model Jeep Compass aracımın benzin sarfiyatının fazla olduğunu düşünerek alternatif yakıt seçeneklerini araştırdım. Tam da bu esnada 2011 yılında LPG dönüşüm işlemini Tunalı Motorlu Araçlar servisindyaptırmış olan ve gerek yapılan işlemden,gerekse servistmemnun olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile firmaya gittim. Kendimi orada müşteri gibi değil, misafir gibi hissettim. İşverve müdürlerdbaşlayarak bütün çalışanlar güler yüzlü ve işini bilkimseler izlenimini hemveriyorlar. Uygulama örneği pek olmayan ama sunumdan ve işlerine olan güvenlerini hissettiğim için Quant sisteminin montajına ikna oldum. Elektronik regülatör ve evc elektronik sübap yağlama sistemi çok az bir müdahale ile aracıma uygulandı. Montajdan itibar2.500km mesafe katettim ve bir kez ayar yapılması dışında herhangi bir problem ve şikayet yaşamadım. Tasarruf oranı şimdilik % 42 civarında olup, muadillerine nazaran montaj işlemi de % 40 civarında daha az maliyetle yapılmaktadır. Yakın gelecekte ülkemiizin sektörde söz sahibi ve önemli firmalarından olacağına inancım sonsuzdur.
Necmettin Güvence. Doçent Doktor ( Genel Cerrah)
ANKARA-İZMİR
Aracıma mart 2014 de QUANT lpg sistemi taktırdım. Aracım 2005 volvo S60 T-5 Turbo .Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi ile Tunalı Motorlu Araçlar a geldim. Burada beni çok etkileykurumsal bir yapı görmem oldu. Bu durum karar vermemde çok etkili olmuştur. Veli bey bana hem Teleflex GFİ yi hem de QUANT lpg sistemini anlattı. Elektronik regülatör özelliğinddolayı QUANT ilgimi çekti. Byeniliklere açık bir insanım. O nedenle QUANT takılmasını istedim. Su ve gaz birbirine karışmaz garantisi bana çok güvverdi. Sonuçta montajımı yaptırdım ve iki aydan fazla bir süredir kullanıyorum. Bu aralar görev yerim Manisa da. Sürekli uzun yol yapıyorum ve aracımı 120-130 km hızda kullanırım. Bir defa sorunsuz olmasından çok memnunum. Yakıt tüketimi de çok ilginç. 45 litre ile 0rtalama 400-450 kilometre arası yol yapıyorum. Aracımın çekişinde hiç bir kayıp yok. Aksine performansı arttı gibi. Umarım bu şekilde devam eder .
Emre Yaşarturk
Ankara
Pazar sabahi dayimi kaybettim Bursaya sabaha hareket ettim yalova uzeri ndBursaya gectim 40 lt gaz ile bursaya vardim,mezarligaa gittik defin defsnettik donuste gene yalova uzeri dondum,ortalama hiz 105 110 du aracim Honda jazz 2007 model bir arac, tam 540 sonra benzine gecti. Gayet memnunum ellerinize saglik,,