Gallery

F.A.Q

Our expers waits for your questions

LPG MONTAJI YAPTIRMAYI DÜŞÜNENLER İÇİN 3 ALTIN ÖNERİ

1 ) KARAR VERMEK

Öncelikle LPG taktırmayı ne kadar istediğinizi kendinize sorun. Kafanızdakı şüpheleri, avantaj  ve  dezavantajları  firmalar ve çeşitli kaynaklardan araştırarak bilgi edinin. Kafanızdaki çelişkilerdkurtulduktan sonra karar verme aşamanız çok daha kolay olacaktır. Bir şeyi çok istediğimiz halde, ufak bir sorun yüzünderteliyorsak, yapacağımız ilk iş o sorunun cevabını bulmak olmalıdır.

2 ) MARKA TERCİHİ

Kutlarız ! LPG taktırmaya karar verdiniz. Peki hangi markayı taktıracaksınız ? Bildiğiniz gibi dünyada ve ülkemizde bir çok LPG kiti markası bulunmaktadır. Bu kitlerin kalitesi, fiyatı, performansı kendi aralarında değişiklik göstermektedir. Peki siz hangisini istiyorsunuz? Tabii ki iyisini... Bunun için araştırmalarınızda kullanabileceğiniz iyi araç internet. Bu iş için kendinize özel zaman ayırın. az 1 saat bilgisayarınızın karşısına geçerek, interette çeşitli web sayfalarını ,markaların özelliklerini inceleyin. Mevcut kitleri eleyerek elinizde birkaç seçenek bırakın. Kalitelerini ve özelliklerini kıyaslayın. Asla, sadece fiyatı ucuz diye bir kiti taktırmaya kalkmayın. Unutmayın! Ucuz diye tercih edeceğiniz ürün, ileride size  daha pahalıya mal olabilir.

3 ) MONTAJ

Tebrikler! Marka tercihimizi yapmış bulunmaktayız. Şimdi işinin ehli bir ekip ve güvenilir, sağlam bir firma bulmak lazım. Bu çok ama çok önemli bir konu, sakın gözardı etmeyiniz. Tercih ettiğiniz ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, kötü bir montaj, ve satış sonrası yetersiz hizmet size çok pahalıya mal olabilir. Ürünün kalitesi ile işinin ehli parmaklar birleşince ortaya çıkan mükemmel sonuçtan otomobil keyfiniz bir kat daha artacak. Madde 2 de olduğu gibi araştırmalarımızı yine internet üzerinden, formlara ve firmaların özel sitelerine girerek yapacağız. Tabii şunu da hatırlatmakta fayda var. Bazformlarda, satıcı firmalar bizzat kendileri ürünlerini pazarlamakta ve diğer firmaların ürünlerini zaman zaman karalamaktadırlar. Bu yüzdgenellemeye bakmanızı tavsiye ederim. Gerekirse bizzat kendiniz gidip firmayı yerinde görüp, çalışma sistemlerini inceleyebilirsinz.

Satış sonrası hizmet, ve tercih ettiğiniz ürünün garantisini de göz ardı etmemeniz çok önemlidir.

Hayırlı Olsun ! Kazasız ve keyifli sürüşler dileklerimizle...